Koffert

355368

RESEKOFFERT, USA, omkring 1900, svartmålad, beslag i mässing, med etiketter, höjd ca 104, 36 x 55 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, låst

Diverse, Fashion, Möbler

Rum 2

Koffert

Budhistorik (18 bud)
2282202
2284122
2282202
1 300
2281719
2281719

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.