Skrivbordsstol

355367

SKRIVBORDSSTOL / KARMSTOL, ek, omkring 1900, träskuren dekor, delvis genombruten dekor, ryggbricka och sits klädd i läder fäst med tellikor, svarvade ben, sitthöjd ca 48, totalhöjd ca 114 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Skrivbordsstol

Budhistorik (21 bud)
2283327
1 400
2283316
1 300
2283284
2283309
2283284

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.