Bokhylla

355362

BOKHYLLA, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanérad med björk, justerbara hyllor höjd ca 200, 93x37 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, nyckel saknas, låsta dörrar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Bokhylla

Budhistorik (32 bud)
2283593
4 800
2283595
4 600
2283593
4 400
2283492
4 200
2283144

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.