Bokskåp 1800-talets slut

355360

BOKSKÅP, 1800-talet slut, imitationsmåleri, glasade dörrar, invändigt med hyllor, höjd ca 180, 90x35 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, något skev dörr, nyckel saknas

Rum 2

Bokskåp 1800-talets slut

Budhistorik (13 bud)
2285049
3 600
2284580
3 400
2281292
3 200
2284579
2281292
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.