Japanskt träsnitt

355359

JAPANSKT TRÄSNITT, triptyk, kabukiskådespelare, 1800-tal, ca 36x72cm, oramad

Skador, lagningar, pappersförlust

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Japanskt träsnitt
Budhistorik (12 bud)
2277463
2277031
750
2277461
750
2277031
700
2277341
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.