William Bromley

355354

WILLIAM BROMLEY (Storbritannien, 1800-tal): Sommarlandskap med barn, signerad W. Bromley, olja på duk, 31x25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

William Bromley

Budhistorik (59 bud)
2277552
11 000
2277560
11 000
2277552
10 000
2277548
9 800
2277529
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.