Frands Frandsen

355353

FRANDS FRANDSEN (Danmark, 1800-tal): "Havbogade", monogramsignerad, olja på pannå, ca 27x35 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 27

Frands Frandsen

Budhistorik (1 bud)

2275425
2016-01-22 16:05:42

2016-01-23 kl 18:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.