Lars Englund Komposition

355347

LARS ENGLUND (född 1933): Komposition, signerad och daterad på baksidan Lars Englund -62, oljelack på film, 24 x 34 cm
PROVENIENS: Svea Gallery, Stockholm

Kundcenter

Lars Englund Komposition

Budhistorik (7 bud)
2277434
10 000
2277433
8 000
2277432
6 000
2272203
2 600
2265934
2 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.