Olof W Nilsson Lappland 1920

355346

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Gråstämning - motiv från Saltoluokta (Lappland), signerad och daterad Olof W. Nilsson 1920, olja på duk, 65x113 cm

Smärre dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Olof  W Nilsson Lappland 1920

Budhistorik (7 bud)
2277413
900
2277412
600
2276681
550
2265589
500
2265588
450

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.