Tyra Lundgren Äpplen

355344

TYRA LUNDGREN (1897-1979): Stilleben, signerad, olja på pannå, 30x37 cm

Ytslitage

Rum 22

Tyra Lundgren Äpplen

Budhistorik (15 bud)
2276705
2277395
2276705
2277392
1 900
2276705
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.