Bertil Wahlberg oljemålning

355333

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländsk by med figurer och höns, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 70 x 100 cm

Fack 3

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2277223
650
2276688
600
2276868
600
2276688
450
2276867

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.