Bertil Wahlberg oljemålning

355332

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländsk by med figur, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 54 x 65 cm

Fack 24

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2277193
2277188
750
2277173
700
2276863
650
2277170
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.