Vitrinskåp Louis XV-stil

355330

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd ca 174, 118x50 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, invändiga hyllkonsoler delvis med skador

Rum 18

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (3 bud)

2275010
2272683
2267550

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.