Hörnskåp England

355329

HÖRNSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, höjd ca 177, 87x55 cm, nycklar finns

Fanérskador, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Hörnskåp England

Budhistorik (2 bud)

2277394
2273681

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.