Skrivbord i mahogny

355324

SKRIVBORD, 1930/40 tal, fanérat i mahogny, höjd 77, 165 x 87 cm, troligen David Rosén för NK möbler
Proveniens: Lennart Hyland

Två avsågade ben varav ett lagat, ytskador

Rum 11

Skrivbord i mahogny

Budhistorik (27 bud)
2277245
4 800
2277248
4 600
2277245
4 400
2277240
4 200
2277238

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.