Holländsk skola ceremoni framför palats olja

355322

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Figurscen med ceremoni framför palats, olja på duk, 57x82 cm

Dubblerad, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Budhistorik (11 bud)
2275068
4 800
2275067
4 200
2275066
2274988
2 800
2272843

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.