Sofreh

355318

SOFREH, old/semiantik, delvis figural med djur, ca 160x148 cm

Skador, lagningar

Mattor/Textilier

Sofreh

Budhistorik (31 bud)
2285896
6 000
2289228
5 800
2285896
5 600
2289151
5 400
2285896
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.