Bord nyrokoko

355315

BORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, ek, höjd ca 74, 100x55 cm

Smärre ytskador

Rum 17

Bord nyrokoko

Budhistorik (5 bud)
2275918
500
2277154
450
2275918
2273417
2262583

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.