Matsalsmöbel gustaviansk stil

355313

MATSALSMÖBEL, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skulpterad och delvis bronserad dekor, beslag i mässing, stoppade sitsar, bestående av: matbord, 4 stolar, skåp med vitrinöverdel, bordets mått höjd ca 74, diameter 110, skåpets mått höjd ca 168, 100x43, 2 iläggsskivor vardera bredd 35 cm medföljer, nyckel finnsnyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, klädsel med fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 7

Matsalsmöbel gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
2276979
2276977
650
2276889
600
2272722
550
2271886

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.