Skåp 1800-tal

355304

SKÅP, 1800-tal, bemålat, skåpdörrar samt låda, invändigt med hylla, höjd ca 74, 88x59 cm

Senare bemålat, slitage

Möbler, Allmoge

Rum 22

Skåp 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
2272122
2 400
2271845
2263072
2269584
1 900
2263072
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.