Befästningsritningar

355299

BEFÄSTNINGSRITNINGAR, 8 st, av Gustaf Leijonhufvud 1700-tal, tusch och akvarell, varierande mått, den största (daterad 1757) 48x69 cm

Vapen/Medaljer

Rum 11

Befästningsritningar

Budhistorik (4 bud)

2273444
500
2273263
2272497
2267926

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.