Stolar nyrokoko

355286

STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skulpterade, sitthöjd ca 44 cm

Skadad rygg, lagningar, smärre ytskador, skadat fotavslut

Rum 19

Stolar nyrokoko

Budhistorik (1 bud)

2260657
2016-01-15 06:47:17

2016-01-22 kl 12:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.