Sekretär omkring 1800

355285

SEKRETÄR, omkring 1800, gråmålad, beslag i mässing, 3 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, höjd ca 110, 110x51 cm

Slitage, färgbortfall, skador, påbörjad renovering

Rum 20

Sekretär omkring 1800

Budhistorik (11 bud)
2275763
2 800
2268764
2 600
2268764
2 400
2268396
2268396
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.