Skrivbordsstol engelsk stil

355282

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, grön skinnklädsel, djuphäftad rygg, fanérad i mahogny, på hjul, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, ytskador

Rum 4

Skrivbordsstol engelsk stil

Budhistorik (36 bud)
2275171
4 400
2275169
4 200
2275170
4 200
2275169
2274974
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.