Soffa nyrokoko

355279

SOFFA, STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, valnöt, längd ca 171, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Rum 21

Soffa nyrokoko

Budhistorik (7 bud)
2274644
2267973
1 300
2267334
2267160
2267156
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.