Skrivskåp 1700-tal

355274

SKRIVSKÅP, vitmålat, 1700-tal, överdel med bakomliggande hyllplan, nederdel i form av snedklaff, höjd ca 200, 118x59 cm

Senare bemålat, renoverat, slitage, skador, sprickor, nyckel saknas

Rum 15

Skrivskåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
2270989
4 600
2269729
4 400
2269728
3 200
2268942
2268814

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.