Skrivbord engelsk stil

355272

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skinnklädd skiva, höjd ca 77, 123x61 cm, nycklar finns

Ytskador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 21

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (15 bud)
2274552
2274551
950
2274550
900
2274549
850
2274548

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.