Landskapsmotiv

355258

OIDENTIFERAD KONSNTÄR (England, 1800-tal):
Landskapsmotiv, olja på pannå, ca 15x18 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 22

Landskapsmotiv

Budhistorik (8 bud)
2275919
2260879
2260879
550
2275917
500
2260879
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.