Bojaner 2 st

355256

BOJANER, 2 st, Kina, 1800-tal, en med lock, höjd ca 15-17 cm

Lagat lock, mindre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 23

Bojaner 2 st

Budhistorik (7 bud)
2274863
600
2262309
550
2260750
500
2262308
450
2260750

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.