Olof Thunman blyerts

355252

OLOF THUNMAN (1879-1944), landskapsvy i vinter, signerad och daterad Olof Thunman 1931, blyerts på papper, 24 x 43 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Olof Thunman blyerts

Budhistorik (1 bud)

2262006
2016-01-15 22:05:29

2016-01-22 kl 17:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.