Takanna Kina 1800-tal

355251

TEKANNA, porslin, Kina, 1800-tal, höjd ca 11,5 cm

Saknar lock, slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 23

Takanna Kina 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2275225
850
2274601
2275224
2274601
2268304

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.