Natasha Andersson oljemålning

355244

NATASHA ANDERSSON (samtida): Trädgårdsmotiv, signerad och daterad 2015, akryl på pannå, ca 59x 79 cm

Fack 3

Natasha Andersson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2273607
2273464
2261056
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.