Bessman 1800-tal

355243

BESSMAN, 12 st, 1800-tal, varierande utförande, ca 24-36 cm

Smärre skador

Diverse, Allmoge

Monter 21

Bessman 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2274622
600
2274420
550
2261349
500
2274419
450
2261349

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.