Figurin och dosa

355242

FIGURIN, DOSA, pojke med hare, Capo Di Monte, höjd ca 11, dosan med meissenliknande stämpel, längd ca 8 cm

Omfattande lagningar, skador

Keramik/Porslin

Monter 22

Figurin och dosa

Budhistorik (1 bud)

2273923
2016-01-21 20:09:26

2016-01-22 kl 11:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.