Figuriner 1 par

355240

FIGURINER, 1 par, Tyskland 1800-tal, höjd ca 14,5 cm

1 med lagning

Keramik/Porslin

Monter 23

Figuriner 1 par

Budhistorik (2 bud)

2275988
2264013

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.