Sven Lundqvist

355238

SVEN LUNDQVIST (1918-2010): Ung kvinna, signerad och daterad S. Lundqvist, april 1944, träskulptur, höjd ca 36,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 22

Sven Lundqvist

Budhistorik (12 bud)
2275835
1 400
2275672
1 300
2275834
1 300
2275672
900
2275635
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.