Wilhelm Wik blandteknik

355233

WILHELM WIK (1897-1987), komposition, blandteknik på papper, signerad och daterad Wilhelm Wik 1966, 19 x 23 cm

Fack 7

Wilhelm Wik blandteknik

Budhistorik (1 bud)

2275581
2016-01-22 17:38:03

2016-01-22 kl 21:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.