Wilhelm Wik blandteknik

355225

WILHELM WIK (1897-1987), komposition, blandteknik på papper, signerad och daterad Wilhelm Wik 1966, 19 x 23 cm

Fack 35

Wilhelm Wik blandteknik

Budhistorik (1 bud)

2264595
2016-01-17 12:06:16

2016-01-22 kl 13:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.