Vaser Kina

355205

VASER, 3 st, omgjorda till bordslampor, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, vasernas höjd 22 till 30 cm

Ytslitage, skärmar med skador

Belysning, Bordslampor, Orientaliskt

Rum 21

Vaser Kina

Budhistorik (18 bud)
2275235
1 800
2274561
1 700
2274511
1 600
2273298
2273298

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.