Marika Lang blandteknik

355199

MARIKA LANG (född 1961), dansande par, signerad M Lang, blandteknik på akvarellpapper, ca 86 x 60 cm

Fack 18

Marika Lang blandteknik

Budhistorik (3 bud)

2272381
2263216
2260895

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.