Anders O Blomberg oljemålningar

355198

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), 2 st, "Katarinahissen", "Landsortsfyr", signerade, olja på duk, 46 x 64 vardera

Tavelvagn 15

Budhistorik (51 bud)
2277161
6 400
2277156
6 200
2277152
6 000
2277153
6 000
2277152
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.