Anders O Blomberg oljemålning

355195

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Konfirmand", signerad, olja på duk, 71 x 51 cm

Tavelvagn 4

Anders O Blomberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2277094
450
2276675
2276675
2271880

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.