Anders O Blomberg oljemålning

355194

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Get", signerad, olja på duk, 71 x 51 cm

Tavelvagn 28

Anders O Blomberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2276707
2276506
2269371
950
2265718
900
2263710
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.