Anders O Blomberg oljemålning

355193

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Morfar mäter vattnet", signerad, olja på duk, 72 x 48 cm

Tavelvagn 16

Anders O Blomberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2271875
950
2276891
900
2271875
750
2276890
700
2271875
450

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.