Anders O Blomberg oljemålning

355192

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Brålanda", signerad, olja på duk, 48 x 72 cm

Fack 10

Anders O Blomberg oljemålning
Budhistorik (17 bud)
2271887
2275208
1 400
2271887
1 300
2275205
2271887

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.