Anders O Blomberg oljemålning

355191

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "SAAB", signerad, olja på duk, 48 x 72 cm

Fack 37

Anders O Blomberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2274839
2270877
950
2274838
900
2270877
850
2272849

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.