Anders O Blomberg

355190

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Capitol", signerad, olja på duk, 75 x 86 cm

Rum 15

Anders O Blomberg

Budhistorik (31 bud)
2275294
5 200
2275293
5 000
2275292
4 800
2275287
4 600
2275276
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.