Anders O Blomberg oljemålning

355188

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Brålandamacken", signerad, olja på duk, 70 x 90 cm

Rum 22

Anders O Blomberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2274815
1 300
2274808
2274776
2274806
2274776

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.