Takarmatur

355186

TAKARMATUR, borstat stål , 1930-tal, 5 ljuspumkter, kupor i frostat glas, höjd 53, diameter 68 cm

Spricka, nagg

Belysning, Taklampor

Rum 3

Takarmatur

Budhistorik (4 bud)

2275085
700
2274038
650
2264740
550
2264058

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.