Birger Ljungqvist

355170

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kvinnofigur med blomsterkrans, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1944, akvarell, ca 52x36 cm

Rum 4

Birger Ljungqvist

Budhistorik (6 bud)
2275512
2275226
1 900
2267741
1 800
2275222
1 800
2267741

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.